תחומי עיסוק

מעת לעת נזקק כל אחד לסיוע משפטי, בין אם לצורך ביצוע עסקת נדל”ן ובין אם בשל עניינים הקשורים באיכות החיים כגון פגיעה בפרטיות. משרד עורכי הדין גפני, אבוקרט, פאר מספק שירותי משפט אזרחי ללקוחות פרטיים ועסקיים, תוך התמחות מיוחדת בתחומי מקרקעין ונדל”ן ובתחומי לשון הרע והגנת הפרטיות.

משפט מסחרי

בתי משפט, בוררויות, גישורים

חברה או עסק המתמודדים עם הפרת חוזה, תביעות כספיות, פירוק שותפויות, פשיטת רגל או סכסוכים עסקיים שונים, זקוקה לייצוג וייעוץ משפטי מיומן בניהול סכסוכים מסוג זה, אם בפני בית המשפט או מחוצה לו, באמצעות בוררות וגישור. למשרד עורכי דין גפני, אבוקרט, פאר ניסיון רב בניהול תיקים אזרחיים-מסחריים וייצוג לקוחות בפני ערכאות משפטיות או בפני פורומים שונים לבוררות או גישור. צוות המשרד פועל במטרה להשיג עבור לקוחותיו את הפיתרון הנכון ביותר, בהתאם לצרכיהם, יעדיהם ויכולותיהם, וביחס למהות הסכסוך ועל פי נסיבותיו.

דיני חברות ותאגידים

לב לבו של המשפט העסקי הוא הטיפול בתאגידים, חברות ועסקים. כל ישות עסקית צריכה להיבנות על יסודות משפטיים איתנים ולהתפתח תוך קבלת ליווי משפטי צמוד. כמובן כי גם כאשר משנים בעלות או מפרקים עסק נדרש טיפול משפטי עם ראייה רחבה של הדילמות המשפטיות ומרקם האינטרסים. משרד עורכי הדין גפני, אבוקרט, פאר מתמחה בתחום משפט מסחרי ומעניק מעטפת מקצועית של שירותים משפטיים בתחומי דיני חברות ותאגידים.

שירותים נוספים לחברות

כחלק ממעטפת השירות המשפטי ללקוחות עסקיים משרד עורכי הדין גפני, אבוקרט, פאר מעניק שירותי משפט מסחרי נוספים תוך התמחות בנושאי בנקים, דיני עבודה ודיני קניין רוחני.

משפט אזרחי

תביעות אזרחיות

המשפט האזרחי כלכך רחב שאנו פוגשים אותו כמעט בכל פעולה ביום יום שלנו. בין אם בכריתת חוזים וסכסוכים כספיים ועד לרכישת נכס. מדובר בתחום אשר כולל מערכות דינים רבות וחוקים שמסדירים את התנהלותם היום יומית של תאגידים, אנשים פרטיים וגופים ציבוריים. לכן, לאלו מכם שאינם משפטנים, הנה כמה דברים שכדאי להכיר.

 

מקרקעין ונדל"ן

פעילות מקרקעין ונדל”ן הינה מורכבת ובעלת רגישות גבוהה לכל הצדדים המעורבים. עסקי מקרקעין ונדל”ן מחייבים ידע רב ומגוון, היכרות עם דיני מקרקעין, הבנת הליכים ופרוצדורות הקשורים בעסקאות מקרקעין ונדל”ן והתמצאות רחבה בהיבטים פיננסיים ומיסוי. למשרד עורכי הדין גפני, אבוקרט, פאר ניסיון עשיר בתחומי מקרקעין ונדל”ן. המשרד מספק ייצוג וליווי משפטי בהליכים הקשורים לעסקאות מקרקעין ועסקאות נדל”ן מסוגים שונים.

נזקי גוף

משרד עורכי הדין גפני, אבוקרט, פאר, איימצ’ט מטפל בניהול תביעות ביטוח ונזיקין מורכבות, המתנהלות בבתי המשפט, בבוררויות ומול המוסד לביטוח לאומי, הדרושות מומחיות ומיומנות רבה לרבות תביעות נזקי גוף (תאונות עבודה ותאונות דרכים), נזקי רכוש, רשלנות רפואית, אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעודי ותביעות בגין הטרדה מינית. שירותי המשרד כוללים ליווי אישי החל משלב כתבי הטענות וחוות הדעת, ניהול שלב ההוכחות, הופעה בבתי המשפט ובמסגרת הליכי גישור וערעור. כמו כן, משרדנו עוסק בליווי וייצוג בפני הוועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי משלב הגשת התביעה ועד למיצוי מלא של זכויות הנפגעים לרבות בוועדות ערר וערעורים בפני בית הדין לעבודה.

דיני לשון הרע והגנת הפרטיות

משרד עורכי הדין גפני, אבוקרט, פאר מספק שירות משפטי מקצועי ללקוחות המעוניינים לתבוע בגין לשון הרע או פגיעה בפרטיות וללקוחות המתגוננים מפני תביעות כאלה. בעידן המודרני של תקשורת חופשית, מידע זמין ונגיש, כאשר טכנולוגיות מתקדמות מאפשרות הפצה מהירה בזמן אמת, מתחדדות הדילמות הקשורות לדיני לשון הרע ולהגנת הפרטיות.